Casa / TVS Diodes / 30KPA33A-HRA
minImg
30KPA33A-HRA
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
30KPA33A-HRA
Descrizione:
TVS DIODE 33VWM 58.5VC P600
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 517.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 36.9V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Product Status Active
Supplier Device Package P600
Series 30KPA-HRA
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.5V
Package / Case P600, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 33V