Casa / TVS Diodes / 30KPA345CA-HRA
minImg
30KPA345CA-HRA
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
30KPA345CA-HRA
Produttore:
Littelfuse Inc.
Pacchetto:
P600
Descrizione:
TVS DIODE 345VWM P600
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) -
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Product Status Active
Supplier Device Package P600
Series 30KPA-HRA
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp -
Package / Case P600, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 345V