30KPA43C-B
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
30KPA43C-B
Descrizione:
TVS DIODE 43VWM 76.65VC P600
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 415.1A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 45.36V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 76.65V
Package / Case P600, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 43V