30KPA45C
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
30KPA45C
Descrizione:
TVS DIODE 45VWM 81.27VC P600
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 391.5A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 47.53V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 81.27V
Package / Case P600, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 45V