30KPA78C-B
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
30KPA78C-B
Descrizione:
TVS DIODE 78VWM 135.45VC P600
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 234.9A
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 82.31V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 30000W (30kW)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package P600
Series 30KPA
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 135.45V
Package / Case P600, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 78V