30M03-BFA024000T
Orbel Corporation
Prodotto No:
30M03-BFA024000T
Produttore:
Orbel Corporation
Descrizione:
FINGER STOCK BECU TWIST SERIES S
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 121°C
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape -
Plating - Thickness -
Material -
Product Status Active
Series Twist
Type Fingerstock
Length 24.000" (609.60mm)
Shelf Life Start -
Mfr Orbel Corporation
Plating Unplated
Height 0.030" (0.76mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method Adhesive
Width 0.230" (5.84mm)