3125-D-440-B
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
3125-D-440-B
Descrizione:
ROUND SWAGE STANDOFFPLAIN BRASS3
Guida per l'utente
Diameter - Inside -
Color -
Material Brass
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.375" (9.53mm)
Weight -
Series -
Length - Overall 1.415" (35.94mm)
Between Board Height 1.250" (31.75mm) 1 1/4"