Casa / Crystals / 3225S45000BMDAJEGEE-TR
minImg
3225S45000BMDAJEGEE-TR
HKC
Prodotto No:
3225S45000BMDAJEGEE-TR
Produttore:
HKC
Descrizione:
CRYSTAL 50MHZ -40 ~ +85C 18PF
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±25ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms
Series 3225SX
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr HKC
Frequency 50 MHz