32FD3706A-F
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Prodotto No:
32FD3706A-F
Descrizione:
CAP FILM 6UF 10% 370VAC RADIAL
In magazzino : 50
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 70°C
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Applications Motor Run; Power Factor Correction (PFC)
Height - Seated (Max) 2.440" (61.98mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing 0.813" (20.64mm)
Termination Quick Connect, Disconnect
Mounting Type Chassis Mount, Requires Holder/Bracket
Size / Dimension 2.156" L x 1.313" W (54.76mm x 33.35mm), Lip
Product Status Active
Package / Case Radial, Can
Voltage Rating - AC 370V
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 6 µF