33N0136-000
Laird-Signal Integrity Products
Prodotto No:
33N0136-000
Descrizione:
FERRITE CORE 2 HOLE 920NH 33
Guida per l'utente
Inductance Factor (Al) 920 nH
Tolerance ±30%
Material 33
Core Type Multi-Hole (2)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Series -
Length 0.136" (3.45mm)
Gap Ungapped
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Height 0.093" (2.36mm)
Package Bulk
Initial Permeability (µi) 2300
Width 0.079" (2.01mm)