33T0231-00P
Laird-Signal Integrity Products
Prodotto No:
33T0231-00P
Descrizione:
FERRITE CORE TOROID 454NH 33
Guida per l'utente
Inductance Factor (Al) 454 nH
Effective Area (Ae) mm² 2.06
Tolerance ±20%
Material 33
Core Type Toroid
Product Status Active
Supplier Device Package -
Effective Length (le) mm 13.03
Series -
Length -
Gap Ungapped
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Height 0.061" (1.55mm)
Package Bulk
Initial Permeability (µi) 2700
Width -
Finish Parylene
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹ 6.34
Diameter 0.231" (5.87mm)