3500-P10-3.5A
E-T-A
Prodotto No:
3500-P10-3.5A
Produttore:
E-T-A
Descrizione:
CIR BRKR 3.5A 250VAC 80VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Push to Reset
Approval Agency CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077
Current Rating (Amps) 3.5A
Mounting Type Panel Mount
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 3500
Voltage Rating - DC 80 V
Voltage Rating - AC 250 V