353SB3I14CR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
353SB3I14CR
Descrizione:
XTAL OSC VCXO 14.3180MHZ HCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series 353
Function Enable/Disable
Type VCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Output HCMOS
Mfr CTS-Frequency Controls
Base Resonator Crystal
Frequency 14.318 MHz