353SB5A426R
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
353SB5A426R
Descrizione:
XTAL OSC VCXO 42.6000MHZ HCMOS
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 30mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 5V
Base Resonator Crystal
Frequency 42.6 MHz