Casa / Oscillators / 356L4000B5C3T
minImg
356L4000B5C3T
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
356L4000B5C3T
Descrizione:
XTAL OSC VCXO 400.0000MHZ LVDS
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) 22mA
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) ±50ppm
Height - Seated (Max) 0.073" (1.85mm)
Frequency Stability ±25ppm
Current - Supply (Max) 65mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 400 MHz