3580T-C-1032-S
RAF Electronic Hardware
Prodotto No:
3580T-C-1032-S
Descrizione:
HEX SWAGE STANDOFFPLAIN STEEL5/1
Guida per l'utente
Diameter - Inside -
Color -
Material Steel
Gender Female, Swage
Product Status Active
Diameter - Outside 0.313" (7.94mm) Hex
Weight -
Series -
Length - Overall 0.541" (13.75mm)
Between Board Height 0.406" (10.32mm)