35T0155-14P
Laird-Signal Integrity Products
Prodotto No:
35T0155-14P
Descrizione:
FERRITE CORE TOROID 719NH 35
Guida per l'utente
Inductance Factor (Al) 719 nH
Effective Area (Ae) mm² 1.05
Tolerance ±25%
Material 35
Core Type Toroid
Product Status Active
Supplier Device Package -
Effective Length (le) mm 9.21
Series -
Length -
Gap Ungapped
Mfr Laird-Signal Integrity Products
Height 0.050" (1.27mm)
Package Bulk
Initial Permeability (µi) 5000
Width -
Finish Parylene
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹ 8.76
Diameter 0.155" (3.94mm)