3KP28A-TP
Micro Commercial Co
Prodotto No:
3KP28A-TP
Pacchetto:
R-6
Descrizione:
TVS DIODE 28VWM 45.4VC R6
In magazzino : 990
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) -
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 31.1V
Mounting Type Through Hole
Power - Peak Pulse 3000W (3kW)
Product Status Active
Supplier Device Package R-6
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Package / Case R-6, Axial
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 28V