Casa / Oscillators / 3QHM53D0.25-35.328
minImg
3QHM53D0.25-35.328
Mercury United Electronics, Inc.
Prodotto No:
3QHM53D0.25-35.328
Descrizione:
XTAL OSC SSXO 35.3280MHZ CMOS
In magazzino : 500
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 5
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -45°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -0.25%, Down Spread
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
Ratings -
Series QuikXO
Function Enable/Disable
Type SSXO
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output CMOS (Low EMI)
Mfr Mercury United Electronics, Inc.
Base Resonator Crystal
Frequency 35.328 MHz