Casa / Oscillators / 3QHTF53-20.1416-PD
minImg
3QHTF53-20.1416-PD
Mercury United Electronics, Inc.
Prodotto No:
3QHTF53-20.1416-PD
Descrizione:
20.1416 MHz XO 3.3V 5.0X3.2MM PD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Frequency Stability ±50ppm
Current - Supply (Max) 22mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Package / Case 4-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Base Resonator Crystal
Frequency 20.1416 MHz