3RA21201FD240AP6
Siemens
Prodotto No:
3RA21201FD240AP6
Produttore:
Siemens
Descrizione:
STARTER DOL FB S0 3.5-5A 240VAC
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Current - Output 3.6A
Voltage - Load 690V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight -
Series SIRIUS
Type Module
Wattage - Load 2240 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 240VAC