3RA21201KA240BB4
Siemens
Prodotto No:
3RA21201KA240BB4
Produttore:
Siemens
Descrizione:
STARTER DOL S0 9-12.5A 24VDC SCR
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 60°C
Current - Output 11.5A
Voltage - Load 690V
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Weight -
Series SIRIUS
Type Module
Wattage - Load 7460 W
For Use With/Related Products -
Voltage - Supply 24VDC