3SE52120CF10
Siemens
Prodotto No:
3SE52120CF10
Descrizione:
LIMSW,METL,ANG ROLL LVR,1NO+1NC,
Guida per l'utente
Operating Position -
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Termination Style Screw Terminal
Actuator Type Top Rotary, Roller
Current Rating (Amps) 6A (AC), 3A (DC)
Circuit DPST-NO/NC
Series 3SE5
Voltage Rating - DC 24 V
Switch Function On-Mom, Off-Mom
Operating Force 1020gf
Overtravel -
Voltage Rating - AC 120 V