3SE52120LK50
Siemens
Prodotto No:
3SE52120LK50
Descrizione:
LIMSW,METAL,ADJ ROLL CRANK,1NO+2
Guida per l'utente
Operating Position -
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Termination Style Screw Terminal
Actuator Type Side Rotary, Adjustable Roller
Current Rating (Amps) 6A (AC), 3A (DC)
Circuit 3PST-2NC/1NO
Series 3SE5
Voltage Rating - DC 24 V
Switch Function On-Mom, Off-Mom
Operating Force -
Overtravel -
Voltage Rating - AC 120 V