3SE52120LU22
Siemens
Prodotto No:
3SE52120LU22
Descrizione:
HINGESW,METAL,SOLID SHAFT,10SW,1
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Must Release -
Must Operate -
Holding Force -
Ingress Protection IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Screw Terminal
Voltage Rating 120VAC, 24VDC
Actuator Type Shaft
Current Rating (Amps) 6A (AC), 3A (DC)