3SU11500AB101BA0
Siemens
Prodotto No:
3SU11500AB101BA0
Descrizione:
PUSHBUTTON, MOM, BLK, FLUSH
In magazzino : 6
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Illumination Type, Color -
Operating Temperature -25°C ~ 70°C
Ingress Protection IP66/IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Actuator Marking No Marking
Termination Style Screw Terminal
Actuator Type Round, Button
Panel Cutout Dimensions Circular - 22.30mm Dia
Current Rating (Amps) 10A (AC/DC)
Circuit SPST-NO
Mounting Type Panel Mount, Front
Mechanical Life 10,000,000 Cycles
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series 3SU1
Voltage Rating - DC 500 V
Type Standard
Switch Function Off-Mom
Voltage Rating - AC 500 V