4010-KFOB-434
Silicon Labs
Prodotto No:
4010-KFOB-434
Produttore:
Silicon Labs
Descrizione:
DEMO BOARD KEY FOB 434MHZ
Guida per l'utente
Applications General Purpose
Product Status Obsolete
Power - Output -
Modulation or Protocol -
Series -
Function -
Sensitivity -
Voltage - Supply 3V
Data Rate (Max) -
Mfr Silicon Labs
Frequency 434MHz