Casa / Crystals / 402WF24C12IMR
minImg
402WF24C12IMR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
402WF24C12IMR
Descrizione:
2.0MM X 1.6MM IOT ENHANCED QUART
Guida per l'utente
Load Capacitance 4pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 80 Ohms
Ratings -
Series 402W
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 24.576 MHz