4048AB51H09600
Laird Technologies EMI
Prodotto No:
4048AB51H09600
Descrizione:
GASKET FABRIC/FOAM 6MMX2.44M SQ
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape Square
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Taffeta (NI/CU)
Product Status Active
Series 51H
Type Fabric Over Foam
Length 96.000" (2.44m)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.236" (6.00mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.236" (6.00mm)