4097AB51K01650
Laird Technologies EMI
Prodotto No:
4097AB51K01650
Descrizione:
GK NICU NRS PU V0 KN
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape Knife
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series 51K
Type Fabric Over Foam
Length 16.500" (419.10mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.106" (2.70mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.315" (8.00mm)