Casa / Crystals / 416F27122CLR
minImg
416F27122CLR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
416F27122CLR
Descrizione:
CRYSTAL 27.1200MHZ 12PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 27.12 MHz