Casa / Crystals / 416F27123IST
minImg
416F27123IST
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
416F27123IST
Descrizione:
CRYSTAL 27.1200MHZ SERIES SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance Series
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 27.12 MHz