Casa / Crystals / 416F374X3CLR
minImg
416F374X3CLR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
416F374X3CLR
Descrizione:
CRYSTAL 37.4000MHZ 12PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 12pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 37.4 MHz