Casa / Crystals / 416F38413ASR
minImg
416F38413ASR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
416F38413ASR
Descrizione:
CRYSTAL 38.4000MHZ SERIES SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance Series
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 38.4 MHz