Casa / Crystals / 416F384X3AAT
minImg
416F384X3AAT
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
416F384X3AAT
Descrizione:
CRYSTAL 38.4000MHZ 10PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 10pF
Frequency Tolerance ±15ppm
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
ESR (Equivalent Series Resistance) 60 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 38.4 MHz