Casa / Crystals / 416WF32022CKR
minImg
416WF32022CKR
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
416WF32022CKR
Descrizione:
CRYSTAL 32.0000 MHZ 8PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series 416W
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 32 MHz