4184AB51K01258
Laird Technologies EMI
Prodotto No:
4184AB51K01258
Descrizione:
GK NICU NRS PU V0 DSH
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape D-Shape
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series 51K
Type Fabric Over Foam
Length 12.580" (319.53mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.059" (1.50mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.150" (3.80mm)