Casa / Crystals / 425F11K019M6608
minImg
425F11K019M6608
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
425F11K019M6608
Descrizione:
CRYSTAL 19.6608MHZ 8PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 8pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Frequency Stability ±10ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 100 Ohms
Ratings -
Series 425
Type MHz Crystal
Package / Case 4-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 19.6608 MHz