Casa / RF Receivers / 4356-RX-434-D
minImg
4356-RX-434-D
Silicon Labs
Prodotto No:
4356-RX-434-D
Produttore:
Silicon Labs
Descrizione:
EZRADIO SI4356 434 MHZ STANDALON
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Applications General Purpose
Data Interface -
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Antenna Connector U.FL
Modulation or Protocol OOK
Series -
Sensitivity -
Memory Size -
Package / Case -
Current - Receiving -
Voltage - Supply 3.6V
Data Rate (Max) 5kbps
Mfr Silicon Labs
Frequency 433.92MHz