Casa / Crystals / 435F2712YIDT
minImg
435F2712YIDT
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
435F2712YIDT
Descrizione:
5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±25ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 27.12 MHz
Operating Mode Fundamental
Package Tape & Reel (TR)
Base Product Number 435F