Casa / Crystals / 435F28612CDT
minImg
435F28612CDT
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
435F28612CDT
Descrizione:
5.0mm x 3.2mm 2-Pad Surface Moun
Guida per l'utente
Load Capacitance 18pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -20°C ~ 70°C
Height - Seated (Max) 0.043" (1.10mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 28.63636 MHz
Operating Mode Fundamental
Package Tape & Reel (TR)
Base Product Number 435F