Casa / Crystals / 435F50013GET
minImg
435F50013GET
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
435F50013GET
Descrizione:
5.0MM X 3.2MM 2-PAD SURFACE MOUN
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±10ppm
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Height - Seated (Max) 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Ratings -
Series 435
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 50 MHz