Casa / RF Shields / 44-CBSA-0.75X3.0X0.4
minImg
44-CBSA-0.75X3.0X0.4
Leader Tech Inc.
Prodotto No:
44-CBSA-0.75X3.0X0.4
Produttore:
Leader Tech Inc.
Descrizione:
RF SHIELD 0.75" X 3" T/H
Guida per l'utente
Series 40-CBS
Length - Overall 3.000" (76.20mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 0.750" (19.05mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)