Casa / RF Shields / 44-CBSA-3.5X4.25X0.4
minImg
44-CBSA-3.5X4.25X0.4
Leader Tech Inc.
Prodotto No:
44-CBSA-3.5X4.25X0.4
Produttore:
Leader Tech Inc.
Descrizione:
RF SHIELD 3.5" X 4.25" T/H
Guida per l'utente
Series 40-CBS
Length - Overall 4.250" (107.95mm)
Type Shield, 2-Piece
Width - Overall 3.500" (88.90mm)
Mfr Leader Tech Inc.
Ventilation Non-Vented
Height - Overall 0.400" (10.16mm)