Casa / Crystals / 445I23B20M00000
minImg
445I23B20M00000
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
445I23B20M00000
Descrizione:
CRYSTAL 20.0000MHZ 13PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 13pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 40 Ohms
Ratings -
Series 445
Type MHz Crystal
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 20 MHz