Casa / Crystals / 445I32E14M31818
minImg
445I32E14M31818
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
445I32E14M31818
Descrizione:
CRYSTAL 14.31818MHZ 20PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 20pF
Frequency Tolerance ±30ppm
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±20ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 50 Ohms