Casa / Crystals / 445W23F30M00000
minImg
445W23F30M00000
CTS-Frequency Controls
Prodotto No:
445W23F30M00000
Descrizione:
CRYSTAL 30.0000MHZ 24PF SMD
Guida per l'utente
Load Capacitance 24pF
Frequency Tolerance ±20ppm
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Height - Seated (Max) 0.053" (1.35mm)
Frequency Stability ±30ppm
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status Active
ESR (Equivalent Series Resistance) 30 Ohms
Mfr CTS-Frequency Controls
Frequency 30 MHz