45024R2C2.75
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
45024R2C2.75
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
FUSE CARTRIDGE 450A 2.75KVAC
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Applications Motor Protection
Response Time -
Approval Agency -
Current Rating (Amps) 450A
Fuse Type Cartridge
Breaking Capacity @ Rated Voltage 80kA
Mounting Type Requires Holder
Size / Dimension 10.875" L x 3.000" W x 6.380" H (276.23mm x 76.20mm x 162.05mm)