4542AB51K01680
Laird Technologies EMI
Prodotto No:
4542AB51K01680
Descrizione:
GK NICU NRS PU V0 DSH
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape D-Shape
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series 51K
Type Fabric Over Foam
Length 16.800" (426.72mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.248" (6.30mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.291" (7.40mm)