4694AC51K02250
Laird Technologies EMI
Prodotto No:
4694AC51K02250
Descrizione:
GK NICU NRS PU V0 REC
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Storage/Refrigeration Temperature 73°F (23°C)
Shape Rectangle
Plating - Thickness -
Material Polyurethane Foam, Nickel-Copper Polyester (NI/CU)
Product Status Active
Series 51K
Type Fabric Over Foam
Length 22.500" (571.50mm)
Shelf Life Start -
Mfr Laird Technologies EMI
Plating -
Height 0.126" (3.20mm)
Shelf Life 12 Months
Package Bulk
Attachment Method -
Width 0.500" (12.70mm)